Ekibimiz

Av. Sena ADIBEKE
Kurucu Ortak Avukat
Ağırlıklı olarak Fikri Mülkiyet Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında hukuki danışmanlık sağlamaktadır. Uyuşmazlık çözümü, arabuluculuk süreçleri, müzakere çalışmalarında müvekkilerini temsil etmektedir.
Av. Rabia KAHRİMAN
Kurucu Ortak Avukat
Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Franchising ve M&A projelerinde yer almıştır. Uluslararası Tahkim ve Müzakere süreçlerini yönetmektedir.
Av. Mazlum ALTUN
CFO
İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Hukuki faaliyetleri yanı sıra ticari faaliyetlerde de bulunmaktadır. Çek, Senet ve sözleşmelerden doğan alacakların tahsili alanında uzmanlaşmıştır.
AKA Ortak Avukatlık Bürosu

Av. Sena Adıbeke, Av. Rabia Kahriman ve Av. Mazlum Altun’un tecrübe ve biriklimlerini bir araya getirerek 2022 yılında kurulmuştur. Disiplinli yaklaşımı ve deneyimleriyle şahıs ve şirket olmak üzere müvekkilerine kapsamlı hukuki çözümler sunmayı kendisine amaç edinen AKA Ortak Avukatlık Bürosu, her vakayı titizlikle ele alarak hukuki sorunları çözüme ulaştırmayı misyon edinmiştir.